Přihláška Ariss

Ariss

Přihláška Ariss

Příspěvek od Ariss » úte 14. bře 2017 0:30:11

Zdravím všechny členy/adepty dámy a pány guildy The Reborn

Jmenuju se Honza je mi 25let. Mám již se svou skoro manželkou ročního clapečka, takže přes den UO nehraji, avšak na ICQ, Emailu jsem k zastižení vždy. Vždyť máme dobu chytrých telefonů :-P. Pracuji jako kuchař, takže když přijdu z práce ihned k tomu sedám a už vytvařím konečně něco smysluplného, pokud nejdu do práce na PC chodím většinou okolo 20-21hodiny večerní a dokažu u toho sedět i do 4 do rána. To víte musím se věnovat rodině :-)

A teď do herního světa :
ve svete mam postavu Ariss (vampire) - primární postava
Zatim nemam zadnou specku ale planuji ze udelam Stone Formu a pote Gangrel specku.

Fenc - max
Healing - max
Mace Fight - max
Parry - max
Tact - max
Wrest - max

Mining - 52
Magery - 32 (budu trenovat)
Alchemy - 26 (budu trenovat)
Animal lore - 55
Hidding - 53
Stealth - 54

Guqqi (Necromancer) - spise solo mapky pokladu (Dung jsem nebyl nikdy)

Magery - max
Necromancery - max
Heal - max

Mining - 63,1
Fishing - 100
Hidding - 78,7
Stealth - 60

Stelios (Clerik) - by me bavil ale je hodne tezky do dungu

Mace Fight - 77
Tact - 46
Parry - 42
Healing - 86
Mining - 90
Magery - max

Ultimu hraju jiz zhruba 10-12let ale s velkyma prestavkama. Ovsem muj nejvetsi problem je to ze jsem nikdy nehral natolik abych se prihlasil do Guildy a prosel s nima dungy a tak dale spise jsem si tak poznaval svet a zjistoval co a jak se da. Dungy jsem byl spise jen na kukacku s Guildou Harpagon kde byval u muj spoluzak ze zakladky a par pratel (Frederick Strack, Hedvigog(Hedva) nebo Crazysony) obcas jsem se byl podivat i s guildou ted uz byvalou V.I.R a parkrat jsem byl s MG ale opravdu spis jen se podivat jak se co dela a jak se hraje moje zkusenosti z dungy jsou tedy da se rict nulove a proto hledam Guildu ktera by me vzala do svych rad a naucila me spravne hrat pomahali jsme si na vzajem.
Když jsem zacinal hrat mel jsem postavu Warriora Paris s tou jsem byl v guilde LD (Lovci Draků) ale poté jsem prestal hrat a daval si oddych.
PK zadne nemam ani mit nechci.

Hraju na Phoenix, UOAM mam, TS mam, ICQ - 576167458, Skype - hoonik965
Vasi Guildu jsem si vybral protoze jsem byl harvit skill capy na HB (na hidding, al, stealth atd.) a byl tam se mnou rytir jmenem (bohuzel uz si nepamatuji) a rikal a doporucoval mi prihlasit se do guildy Reborn ze jsou tu fajn lidi. A tak jsem tu :-)

na dalsi dotazy jsem pripraven odpovedet
Preji velke uspechy
S pozdravem Ariss

Eliza
Guild Mistress

Re: Přihláška Ariss

Příspěvek od Eliza » úte 14. bře 2017 15:09:03

Ahoj,Vitej
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Ariss

Příspěvek od Ariss » úte 14. bře 2017 17:27:02

Dekuji ;)

sklb

Příspěvek od sklb » úte 14. bře 2017 19:58:42

Serus,
vitaj u nas.
V pohode postavy, s Vampom ti radi pomozeme. Urcite by sa do buducna hodil aj klerik. :)
Uvidime co z toho bude.
Ake dungy si to presiel?:) Zobrala ti ta normalne s vampom obycajnym?

Ariss

Příspěvek od Ariss » úte 14. bře 2017 20:49:15

Byl jsem Fan Dancer Dojo, Ank ale nevim presne kterej :P ,Deceit, kousek TK a jeste Ratmany dalsi uz si vazne nepamatuju a byl jsem v obyc morfu akorat s medium horizitem ;) Ale jak uz jsem psal opravdu jsem jen koukal nekde z rohu v hiddu obcas jsem bouchnul ale spis jsem jen tak prochazel abych to nepokazil ostatnim

Ray

Příspěvek od Ray » stř 15. bře 2017 13:21:41

Ahoj,

zaprvé pěkná přihláška.
Koukam, že máš hodně přátel v harpagonech, určitě si slyšel, že harpagon začal hodně běhat PK, takže možná maličko bude trvat než tě někam vemem, protože opatrnosti je třeba.

Jinak wampire se určitě hodí skoro bych řekl, že reborn je ráj wampíru. Hraje ho tu skoro každý.

Klerik je skvělé povolaní a je jich vždy nedostatek. Sem rád, že ho zkusíš.

A jako první úkol bych ti dal přidej si lidi na icq, které najdeš na stránkách.

Čávo

Příspěvek od Čávo » stř 15. bře 2017 16:14:29

Zdar,
nejmenoval se ten neohrožený, udatný a úžasný rytíř Davion? :) Mám dojem, že jsem to tak na 9000% byl já.
Davion - Teuton lamadin
+hromada bordelu co nehraji
Je to hra, o nic nejde. ;)

Ariss

Příspěvek od Ariss » stř 15. bře 2017 18:40:52

Zdravim nove prisedici u tohoto vlakna :D

Nejprve chci ricte ze Harpagony jsem znal akorat CrazySonyho a Hedvu, Frederick Strack s nima jen chodil dungy do Harpagonu nespadal a hlavne vsichni 3 dostali smazani uctu za podvadeni takze uz nehrajou ;) jinak dalsi lidi neznam. O ulozeni lidi na ICQ uz jsem tak ucinil hned po podani prihlasky vsechny na ktere jsem na strankach icq nasel uz mam v kontakt listu :P. Davione zdravim ano jsi to ty ten udatny nebojacny rytir mlatici vse okolo sebe :D vampik me bavi neni to spatny char ale musis na nej mit ty specky a stone formu jinak mi moc nevyhovuje. Hlavne odjakziva se mi libil Clerik hned bych k nemu sedl a do trenoval ho ale bohuzel nejsem moc zkusenej hrac co se tyka dungu a jelikoz clerik tam hraje dost dulezitou roli akorat bych to kazil a to se pak bojim ze by mi spoluhraci moc nepodekovali :?

Luke

Příspěvek od Luke » čtv 16. bře 2017 13:03:14

Ariss píše:Zdravim nove prisedici u tohoto vlakna :D

Nejprve chci ricte ze Harpagony jsem znal akorat CrazySonyho a Hedvu, Frederick Strack s nima jen chodil dungy do Harpagonu nespadal a hlavne vsichni 3 dostali smazani uctu za podvadeni takze uz nehrajou ;) jinak dalsi lidi neznam. O ulozeni lidi na ICQ uz jsem tak ucinil hned po podani prihlasky vsechny na ktere jsem na strankach icq nasel uz mam v kontakt listu :P. Davione zdravim ano jsi to ty ten udatny nebojacny rytir mlatici vse okolo sebe :D vampik me bavi neni to spatny char ale musis na nej mit ty specky a stone formu jinak mi moc nevyhovuje. Hlavne odjakziva se mi libil Clerik hned bych k nemu sedl a do trenoval ho ale bohuzel nejsem moc zkusenej hrac co se tyka dungu a jelikoz clerik tam hraje dost dulezitou roli akorat bych to kazil a to se pak bojim ze by mi spoluhraci moc nepodekovali :?
To oni nepoděkujou ani když kleruješ dobře :( :lol: , já doporučuju dodělat klera a vampa, klerika se dá naučit i v medium dungách, jde o to abys měl makra na ivm + boost a nejduležitejší je určitě "statusbar" nemizící založky, pak už jen být bdělý a sledovat hru konkrétně životy hráču a padající reactive.. Samozřejmě asi nikdo nebude čekat na začátku, že budeš zachraňovat výpravy ale boostovaní bude zaklad :D popřípadě vamp.. to je jistě taky cesta, ten se hodí vždycky :D

Ariss

Příspěvek od Ariss » čtv 16. bře 2017 13:11:09

Statusbar mam a makra staci jen nabindovat hotky :) Ale nemam ani equip nic ted delam magerku a ressist spell na vampovi a pak bych chtel udelat jeste Alchemku abych mohl michat potky atd ;) Jinak za clerika se to naucim velice rad

Zamčeno