Cavalier

Cavalier

Cavalier

Příspěvek od Cavalier » sob 18. led 2020 20:13:51

Caute , zdravim guildu Reborn
chcel by som sa pridruzit , nie prihlasit do guildy nieco aka priatel guildy jak to byvalo v minulosti a v rychlosti to vysvetlim.
1. Poznam tu par ludi real/davne spolu hranie a tak by som si rad s nimi nieco zasiel a vraj vznika problem ze nejsom z guildy a ludia ma nepoznaju a nechcu so mnou ist (co je prekvapujuce ale je to uz par rokov neaktivity)
2. Som v guilde Strangers, tym mladsim to vela nepovie starsim sa nieco zamari, ale proste guilda strangers bola v case ked som bol noob topkova a nejakym zazrakom som sa tam dostal a stabilizoval na nie prilis easy pozicii prska a prezil som tam super casy a radsej by som sa zmazal ako rezignoval :) Ako ste si ale mohli vsimnut tato guilda uz nieje aktivna ale predpokladam ze do guildy sa nehlasite len koli tomu ze bombi dung za dungom a dava sa pride despy (aj ked aj taky ludia su a chodia z guildy do guildy len aby nahrali mamon :)
3. Nemam cas na aktivne hranie - proste uz som si tu svoje odohral, mam dungeon bodov ze mozno by ste sa niektori dlho zratuvali :))) , ale tak vratili sa hrat nejaky lludia obcas som si poharvil a teraz by som siel aj ten dung ,q , mapu, pokec a tak
Takze to su dovody mozno pochopite mozno mate v pi uvidime
Neco o mne
Som pohladny pan stredneho veku ktory byva na najznamejsom sidlisku v CSSR :D a ano deti sem nepustajte nemusite ich uz nikdy najst. V uo som presiel par guildami, mal som aj svoju az som pevne zakotvil v Strangers. Skusenosti mam pocetne, naposledy som aktivne logoval nejak 2012/2013 asi :) ci? Takze nove dungy nie vsetky poznam stare poznam co nepomenili ale som adaptivny, vyrastal som v casoch kedy bolo normalne ist dung ktory nikto vo vyprave nepozna :-O
V PVPcku ma tiez ake take skusenosti takze nejsom ziadny plasak. Mal som pk guildu ktorej sa sice uber pvpckari smiali ale na konci dna isli s placom :))) Dnes uz pk nehram ale sem tam ho lognem ked na nom potrebujem napisat zvitky alebo namiesat potiony.
Moje postavy su prsky,cler, rang a buchna :D takze som adaptivny.
Uz je to dlhe jak kkt senegalskeho nacelnika tak tu asi skoncim moj monolog a ked daco sa pytajte :D

Patrik

Re: Cavalier

Příspěvek od Patrik » sob 18. led 2020 21:46:11

Ahoj

Nemám problém s tím že by jsi s námi hrál, ba naopak je to dobrý, těším se až zajdeme nějaký ten dung.

Nuken

Příspěvek od Nuken » ned 19. led 2020 1:21:40

Ahoj,
Radi vidime nove tvare na dp a i ty stare sice vasi guildu tak uplne neznam lae to neni fakt ze bys snamy nemohl chodit dungy.
My sme spis takova mensi rodina ktera chodi porad neco. Ale to taky neznamena ze neberem lidi z ostatnich guild na dungy :)
My hrajem pro radost a pro odpocinek z realneho zivota a ne pro mamon. Myslim ze kazdy ma sveho mamonu dost v reale coz sou deti, barak atd. takze starosti mame kazdej svych dost. Pokud se budes chtit knam pridat na nejakou akcicku a odreagovani tak te radi vemem. Ale musis pockat jak i ostatni budou souhlasit jinak ja nemam zadnej problem stebou jit i blbe mapky aby ses odreagoval :)

Radi uvitame nove cleny i na pokec
A jak to mas z PK postavama muzes nam napsat treba nejake jmena co mas nebo si mel mozna nejake poznam.
Dalsi vec jak si na tom casove my hrajem spis po vecerech tak abys nemel treba nejakej problem doma se zenou ze sedis u pc ?
Muzes jit discord/tsko ?

Daconer

Příspěvek od Daconer » pon 20. led 2020 0:11:13

Ahoj, sice som adept, ale kazdy prskac sa hodi. Poznam ta po nicku, hraval si aj paladina? Ja mam stary nick Maso III. :)

Cavalier

Příspěvek od Cavalier » pon 20. led 2020 13:07:58

Ahoj,
Daconer mal som kedysi davno aj paladina ktory sa volal Cavalier ale to som chodil este na zakladnu skolu :D mne tiez nick Maso III neco hovori ze som videl kedysi
Daconer, moj cas hrani je tiez az vecer tak 17:00-20:00, ako sem tam viem zahrat aj po 20:00 ale ja dost skoro chodim spat tazke na akcie co zacinaju o 9 ma moc nenalakas ale tak ked sa cez vikend nieco dohodne viem si spravit kavu :) Ked som bol mladsi to sa dungovalo aj do 4 rana ale uz ma to nejak nebere :D
TS discord a take veci to je uz asi povinnost nie :))
A moje PK je svetoznamy klerik Cavalier :D ked toho nepoznas tak som smutny ale zas aspon niesi na mna nasrany :D

Luke

Příspěvek od Luke » úte 21. led 2020 9:40:44

Ahoj,
jak se jmenovala tvoje PK guilda? Vzpomeneš si ?

Na klerika Cavalier nikdo nemuže být naštvaný co si pamatuju.. :D Něco mi to říká

Cavalier

Příspěvek od Cavalier » stř 22. led 2020 18:41:39

Ahoj, ja si na tomto sharde na vselico spomeniem, dokonca ma ta guilda funkcnu webovku co som prekvapeny :) (bonusova odpoved -PK-)
Ty mna poznas , ja teba nie , asi by si sa mal na zapracovat na svojom Pí áR :D ale sak mozno ta poznam len luke a fotka supermana mi nic nehovori :P

sklb

Příspěvek od sklb » čtv 23. led 2020 12:18:18

Myslim, ze ked si bol DP omladina tak si posobil aj v legendarnej guilde FA, kym sme sa nerozpadli.
Tiez sa mi mari, ze si bol kedysi v guilde Immortals s Kentakom, tusim ako gm?
Ja som urcite za, bol si s nami desp za pala, nebol s tebou ziadny problem. :)

Cavalier

Příspěvek od Cavalier » čtv 23. led 2020 14:01:22

Ahoj sklbo, konecne rovnaky ultimacky matuzalem ako ja :D tak pome na ten DP dejepis.
V FA som ja realne nikdy nebol , ale mal som tam kamosov hlavne teda typka Petrkov II cize dost casto som s vami smrdel v dungu tak mozno si ten pach este matne pamatas v suvislosti s mojim menom , ale uz nesmrdim :D
Dobre sa ti mari aj to ze som bol s Kentusom v Immortals alebo nebol som az taka hviezda ze by som bol GM ale hral som tam prska tak nieco som si zapi*ovat mohol :D To bol prave priklad typickej mamonarskej guildy ze zacali sme bombit dungy , ja za maga som mal trvaly pracovny pomer na UO :D a hrnula sa tam cela DP :D takze dost ludi so zvucnymi menami pokope, nieco som aj priucil :D To som mal este stareho maga potom jak uz to byva ked sa zgrupia ludia pre prachy posralo a tak som si zalozil vlastnu guuildicku ktora nerobila nic ine len jebala kazdy den shame stary a nosila wirecka :D ale nie tak aj ine sme chodili ale shame sa islo kazdy den povinne . A potom mi moju krasnu jebanu Snehurvu blokli pre kauzu okurkacov ked mi to jeden typek od nich sem tam logoval tak samozrejme co sa z jeho ip loglo vsetko muselo sa banovat a mazat.. no proste kokoti co to tu riadili su pre mna kokoti a nimi ostanu a mam v pici co si myslia o mne :D no proste nasralo ma to este aj dnes ale vtedy som na dost dlho skoncil s uo... a potom som zas nejak prisiel a uz som sa vdaka mojmu milovanemu Kailovi dostal k strangers a tak zase sa chodili picoviny ,ja pride kazdy tyzden 2x pomaly :D a bola to sranda ale zakapalo to TAK VAS PLS PLS moc prosim vezmite ma niekedy dunga :))) ale samozrejme aj inak som privetivy , pozdravim sa na mape mozno aj slovicko utrusim na ts... :D

Syfonecek

Příspěvek od Syfonecek » pát 24. led 2020 13:32:31

Konecne som si obnovil heslo ,tak mozem sa vyjadrit k tomuto panovi .
Joseph ma k UO priniesol a Cavalier ma v nej vychoval. Ked som mal este uff cca 13-14 rokov nosil verite/valorite a +7 tak si vsimol moj obrovsky potencial :D a aj vdaka nasej spolocnej zalube v specificku slovensku ludovu tvorbu si ma zobral pod kridla . Stale som mu robil panosa , klamaka a odtahovaca v dungoch a zato ma zasoboval equipmi a ukazal vselijake dungy . Dokonca sa ma snazil naucit aj PvP , ale tam to neslo tak sme sa vratili k PvM. Presli sme nespocetne vela dungov , vystriedali par guild a mam toho s nim nahrate tolko , ze dalej to uz rozpisovat nema cenu .
Odporucam co najskor dat udaje na UOAM ,TS a discord , navnadit nejakymi uspesnymi fnatikmi alebo risou a vymenit za sklba nech uz davame top dungy :P :D
Nech umre a skape do rána, kto nehádže chleba, keď ho trafí môj šuter.

Odpovědět