Přihláška Artair

Artair

Přihláška Artair

Příspěvek od Artair » sob 18. úno 2017 13:44:26

Zdravim guildu Reborn

Něco o mě:
Jmenuji se Olda "Olas", je mi 27 let a jsem z Brna. Pracuji jako kuchař.
Mimo-herní aktivity - Freediving,cvičení,yoga,běh "apnea",turistika,kolo - všechno je o počasí, když je venku hezky tak nejsem u počítače.
Často jsem i na několik dní pryč.

Artair - Warrior - chci z něho udělat destra - doteď postava co vydělává na equip,alchemku a další výrobní skilly.

Sw-100
Fenc-100
Mf-52
Tac-100
Parrying-90

Na všech skillech postupně pracuji.
NB dungeony: Jesle, Vesper, Yew, Nujelm, Orc dungeon.
Splněné NB questy:
Gallanteho kniha slušného chování, nemocný žebrák, tajný zápas, uhaste draka!, hlava orčího krále, duhový míček, po stopách starých mystiků, záchrana ztraceného psa, hádankáři, zkoumání škorpionů, devět ztracených synů, tři nepřátelé.

Olas - Mag - postava na alchemku,cartography,inscription a dokáže i něco vykouzlit ale nechci sní dungovat
Alchemy -90
cart a inscript - Pracovat se na tom bude po alchemce

Huldericus - Vamp - nenáročný Harvester :)

Vampir je úplný Nbik a proto si umíte představit co umí

ICQ - 214 627 234
TeamSpeak - Ano
Automapa - Ano -> co zapnu uo
Ultimu hraju už... asi od roku 2008 a začínal jsem na Dark Paradise a následně jsem cestoval po jiných serverech jako kelevar,andaria,endor,moria... bylo jich fakt hodně.
Za pk jsem nikdy nehral, neměl jsem potřebu.

Dungy: Pamatuji si že jsem snad prošel kde který dung ale radši se zastávám pozice neznalce "přece už je to dlouhá doba".

Proč jsem si vybral guildu Reborn?

Při těžkých začátcích jsem se potkal s Eliz, která mi byla oporou a pomohla mi do začátku.
Zašel jsem svámi myslím jeden dung, proto nebyla možnost se líp poznat a poté jsem svoji aktivitu přerušil.
Přerušení aktivity spočívalo v tom že jsem měl hodně práce "krušnější období".
Vrátil jsem se s pauzou a začal pomaličku hrát s nově vytvořenou postavou zmíněného válečníka.
Přes den/večer si najdu čas, sice moje aktivita postupem lepšího počasí bude slabší, ale mohu slíbit že se aspoň 2x za týden v dungu ukážu.

Děkuji za možnost se přidat

Svetlonos

Re: Přihláška Artair

Příspěvek od Svetlonos » sob 18. úno 2017 18:39:07

Ahoj, pekná prihláška, vyzeráš byť v pohode človek a na prípadných zrazoch nám môžeš variť, ja by som ťa bral :D

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » sob 18. úno 2017 21:10:43

Ahoj,jsem rada ze jsi uz napsal prihlasku,Vitej
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Patrik

Příspěvek od Patrik » ned 19. úno 2017 20:38:43

Vítej u nás :)

sklb

Příspěvek od sklb » pon 20. úno 2017 0:05:40

Ahoj,
vitaj u nas.
To, ze si nikdy nehral Pk je v dnesnej, velmi zvlastnej dobe plus. Niektori tu sice PK mame, ale aktivne tu PK beha tak jeden clovek, sme prioritne PVM guilda.
Bol si v minulosti v neakej guilde?
Kodex si cital? Co si o nom myslis? Suhlasis s nim alebo by si nieco zmenil?
Ak by si potreboval pomoct s kvestami kludne sa ozvi na 218 175 717. Rad poradim, pripadne to obeham s tebou (ak bude cas dovolovat). Aby si bol v pripade potreby pouzitelny v dungu.
Zatial sa drz. :)

Artair

Příspěvek od Artair » pon 20. úno 2017 15:00:09

V minulosti jsem byl u 2 guild a to Brotherhood a poté u WR, z těchto guild jsem odešel.
Kodex jsem četl, nepřipadne mi nijak špatný. Ovšem musí se hlavně dodržovat.
Dražení lootu supr ale znal jsem lidi co vykoupí celý loot z vyprav a poté ho za jiný učty prodavaji na trhu/vývěsce, i když vám nakecaj že to potřebuji na jiný classy.
Nechci jenom skončit tak, že mág vykoupí guny/brnka mlatičkám. Věřím že zde tento příklad neplatí a vždycky se to dá vyřešit.
Moc děkuji za nabídku pomoci mi s questama, ted se chystam udělat max mf a dodělat +20 hadry. Kdybych si nevěděl rady, oslovím guildu o pomoc aby mi přiblížila co mohu očekávat od questu.
Děkuji

Ray

Příspěvek od Ray » pon 20. úno 2017 21:01:15

PRO

sklb

Příspěvek od sklb » úte 21. úno 2017 13:58:49

Artair píše:V minulosti jsem byl u 2 guild a to Brotherhood a poté u WR, z těchto guild jsem odešel.
Kodex jsem četl, nepřipadne mi nijak špatný. Ovšem musí se hlavně dodržovat.
Dražení lootu supr ale znal jsem lidi co vykoupí celý loot z vyprav a poté ho za jiný učty prodavaji na trhu/vývěsce, i když vám nakecaj že to potřebuji na jiný classy.
Nechci jenom skončit tak, že mág vykoupí guny/brnka mlatičkám. Věřím že zde tento příklad neplatí a vždycky se to dá vyřešit.
Moc děkuji za nabídku pomoci mi s questama, ted se chystam udělat max mf a dodělat +20 hadry. Kdybych si nevěděl rady, oslovím guildu o pomoc aby mi přiblížila co mohu očekávat od questu.
Děkuji
Pri deleni lootu bolo kedysi nepisanym pravidlom, ze veci, ktore nevyuzijem neberiem. Dnes uz je to aj pisanym :)). Sice sa nam nestavalo, ze by niekto bral nieco na predaj na trhu, ale poistili sme si to. :)
Takze s tymto co pises urcite suhlasim.

Luke

Příspěvek od Luke » pon 06. bře 2017 15:49:06

Abych se vyjádřil k tomu lootu z dungů, tak zase asi nejsme tak zakomplexovaní jak některé nejmenováné guildy a asi ani striktně nehlídáme kdo, kde co prodává, tím samozřejmě neříkám, že to tolerujeme, ale doufáme v korektní přístup.

Jinak k přihlášce, na mapě býváš aktivní ale jaký si v dungu.. to musí posoudit ostatní :)

Ray

Příspěvek od Ray » úte 07. bře 2017 23:13:05

zatím jsem v dungu neměl tu čest, ale podle chování na mapě slušný člověk, takže když by se nějak hlasovalo, tak určitě nebuud proti. Spíše Pro

Zamčeno