Zett - Zamítnuto na vlastní žádost

Zett

Zett - Zamítnuto na vlastní žádost

Příspěvek od Zett » stř 22. úno 2017 17:58:17

Zdravím všechny členy Reborn.

Jmenuji se Roman a je mi 32 let. Rád bych se stal členem Vaší guildy která je aktivní, v pohodě a co jsem slyšel má i pár mých starých známých z Hidden! :D

S UO jsem začal aktivně až v roce 2010, nebo tak nějak, dřív jsem se spíš jen díval jak hrají ostatní.. prošel jsem pár dungeonů s Hidden a Brotherhood (Deceit, Hytloth, Destard 1, Ankh 1, Covetous, Cyclops Valley, Drow City, FDD, Ice, Řeka, Shame, TK, ZOO, UQ1,2 , Water, Yomotsu Mines) a mám za sebou i pár questů (Mystická dýka, Duhový míček, Gallanteho kniha slušného chování, Nemocný žebrák, Dorionův psí útulek, Po stopách starých mystiků, Tajný zápas, Uhaste draka!, Niiny tydlidrdla, Magická runa, Tři nepřátelé a Al'Ahja) ale upřímně, za ty roky co jsem nebyl aktivní si ani dungeony ani questy nepamatuju (Deceit jo, ten mám rád, ten jsem byl nejvíckrát). :D

Co se týče prohřešků, tak žádný nemám, žádný jsem nikdy neudělal.. nicméně během doby, kdy jsem byl neaktivní, byl můj ranger, Rolodhan, ze kterého jsem chtěl udělat ostrostřelce, zablokovaný GM kvůli nějakému vyšetřování protože hraju ze sdílené IP adresy. Ale nikdy ho neodblokovali. :( Guildě rád poskytnu svůj volný čas, ale upřímně, bude to většinou sporadicky, spíše po večerech nebo o víkendu. Jsem spíš takový „afk“ člen, co rád makruje, něco skilluje nebo vyrábí.. rád zajdu dungeon, ale ne pokaždé když půjdete, spíš jen když budu mít víc času najednou/dohromady. Když budu hrát, budu ale rád na mapě a pokecám, být sám v UO je na nic, to ví každý. S kodexem souhlasím.

Hodně Vám o mně může říct Lianka/Eli, známe se spolu už dost dlouho a ví, jaký jsem (v dobrém i zlém :D ).

OK dost o mně, raději vypíšu moje postavy:
***aktivní postavy***
Marcus De Raven – warrior (plně vytrénovaný s +20 hadry/náramkem, ale nemám pořádný ekvip)
Morsmordre – necromancer (plně vytrénovaný, bez alchemy)
Aro – mage (plně vytrénovaný + max alchemy a 72,4% inscription)
Zett – ranger shaman (snad všechny možné i nemožné skilly jsou na maximu, taming kolem 31%)
Algonquin – cleric (důležité skilly jsou na maximu)
Christian Zručný – craftsman (bowcraft, amrs lore, mining, blacksmithy max, fishing 90%, lumberjacking 82%, tinkering 54%)
Delen – paladin Iškariot (důležité skilly jsou max)
Randall – vampire (moje první povolání, wrest, taktika, fencing, parrying, detect hidden aj. na maximu)
***neaktivní postavy***
Forza – nb ranger (nehraji za něj)
Witt – nb vampire (nehraji za něj)
Rellion – nb ranger (nehraji za něj)
Balthier – nb warrior (nehraji za něj)
Bash – nb paladin (nehraji za něj)
Knight Owl – nb paladin
Lucius Oranžový – nb mage
Sillian – nb mage (nehraji za něj)
Deusel – nb necromancer (nehraji za něj)
Marlenka – nb cleric (nehraji za ni)
Emmelius – necromancer (nehraji za něj)
Fingolfin – nb paladin pro hraní v hostinci (nehraji za něj)
Wix En Nix – mage (nehraji za něj)
Ik – warrior (nehraji za něj)
Marland – nb krysa (nehraji za něj)

Co se týče herního skillu, tak jsem nejvíce hrál za buchny jako warrior, ale poté hlavně shamana v Hidden. Shaman je perfektní povolání a velice mě baví/lo, proto se hlásím s ním jako hlavní postava. Poslední dobou, když jsem byl sám, hraju za nekromancera, ale jen solo a jen mini dungy, v Deceitu jsem kdysi zemřel na vlastního draka (chybama se člověk učí, ne?). :D

Pokud jste dočetli až sem tak Vám děkuji za přečtení mé přihlášky, na otázky rád odpovím.

Kontakt icq 137763592 .

PS: Pořádáte srazy guildy?
PPS: Část textu jsem okopíroval ze své někdejší přihlášky do Amonthie, tak se nezlobte, jsem děsně líný. :D

Eliza
Guild Mistress

Re: Přihláška Zett

Příspěvek od Eliza » stř 22. úno 2017 19:08:12

Ahoj Romane,jsem rada ze ses rozhodl podat prihlasku k nam,nemuzes byt samotar,ani to k tobe nesedi:)Vitej
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Pax

Příspěvek od Pax » stř 22. úno 2017 19:33:25

Caaaaau, je to super ze hrajes :) No z Hidden nas tu neni zas tak moc :) vim akorad o Mladovi ale ten hraje malo. Jinak te tu vitam a snad brzo neco zajdem.
Neodkládej na pátek to co můžes vypít ve středu. :idea:

Zett

Příspěvek od Zett » stř 22. úno 2017 20:44:10

Eliza píše:Ahoj Romane,jsem rada ze ses rozhodl podat prihlasku k nam,nemuzes byt samotar,ani to k tobe nesedi:)Vitej
Co bych pro tebe neudělal :P ;)

Zett

Příspěvek od Zett » stř 22. úno 2017 20:45:10

Pax píše:Caaaaau, je to super ze hrajes :) No z Hidden nas tu neni zas tak moc :) vim akorad o Mladovi ale ten hraje malo. Jinak te tu vitam a snad brzo neco zajdem.
Díky moc, rád tě vidím online a v UO! :)

Zett

Příspěvek od Zett » pon 27. úno 2017 17:04:38

Aby to nevypadalo že jsem neaktivní, tak píšu:

děkuji za přístup na mapu, je fajn s vámi pokecat!

Ray

Příspěvek od Ray » úte 07. bře 2017 23:14:48

Také jsem ještě neměl tu čest tě potkat v dungeonu, ale podle chování a věku si myslím, že už máš všechno v hlavě uspořádáné, takže bych určitě nebránil přijeli a spíše bych hlasoval jako Pro.

Pax

Příspěvek od Pax » stř 08. bře 2017 14:10:14

Jelikoz se snim znam tak sem pro :) Ale Zette mosis se s nama nekdy nekam vydat :)
Neodkládej na pátek to co můžes vypít ve středu. :idea:

Zett

Příspěvek od Zett » pát 10. bře 2017 16:11:35

Ray píše:Také jsem ještě neměl tu čest tě potkat v dungeonu, ale podle chování a věku si myslím, že už máš všechno v hlavě uspořádáné, takže bych určitě nebránil přijeli a spíše bych hlasoval jako Pro.
Moc díky! :)

Zett

Příspěvek od Zett » pát 10. bře 2017 16:12:40

Pax píše:Jelikoz se snim znam tak sem pro :) Ale Zette mosis se s nama nekdy nekam vydat :)
Moc díky Paxi! :)

Tento víkend bych měl mít víc času, tak bych měl být schopný zajít jeden dva dungy. ;)

Zamčeno