Ruxik, Lucie

Zamčeno
Raxin

Ruxik, Lucie

Příspěvek od Raxin » pon 24. říj 2016 0:32:30

Ahoj přátelé a vyznavači stařičké, přitom stále bezkonkurenčně nejlepší MMORPG hry Ultima Online :-)

Již nějakou chvíli hledám partu lidí, se kterými bych trávil nějaký ten díl mého volného času. Jsem celkem vybíravý a nechtěl bych skočit hned do první Guildy co se namane, nebo někam kde najdu nedůvěřivé, či nepříjemné hráče. A jelikož jsem dostal doporučení na vaši Guildu a možná jsem se již párkrát s někým z vás setkal, neslyšel jsem na vás ani od vás nikdy nic špatného, rád bych to u vás zkusil 8-)

Budu upřímný, nejdříve jsem byl krátkou chvíli žadatelem u MG, nicméně můj "přezdívkový skorojmenovec" Raxik, na mě nebyl moc příjemný, co se týče přezdívky, která se mu nelíbila a celkově ta důvěra mezi hráči dle mého prvního rychlého názoru moc není. Takže aniž bych to s nimi vůbec zkusil v dungu, byl jsem Raxik-em tak trochu odmítnut s tím, že teď není vhodná doba k přijetí nového člena. Navíc bylo mi naznačeno, že dobrých kleriků mají údajně dost a jak popíšu níže, já jsem hlavně a především Klerik, respektive vždy jsem v každé hře hrával vždy "support" - podporu. tj. klerik :-)

Abych to zbytečně neprodlužoval shrnu mojí přihlášku do těch nejdůležitějších bodů:

1. Jmenuji se Lukáš Rusnák je mi 25 let a jsem z takové menší díry kousek za Jihlavou, hrál jsem již dříve, ale tak nějak spíše sám a s velkými pauzami.

2. Postav zatím moc nemám, po dlouhé přestávce (asi 7-8 let) jsem o všechny dřívější přišel a bohužel emaily od nich nemám, abych je mohl obnovit. Hrál jsem kdysi klerika: Lucinka, vampíra: lukin a podobně. Nyní mám zatím pouze dvě postavy celkem čerstvě založené.

Klerička - Lucie specializace Medik
NB Warrior - Ruxik skillcup cca 860

3. Jak jsem již napsal hrál jsem cca před 7-8 léty s pauzami, v guildách jsem nikdy moc nebyl , spíše jsem chodil jako pomocník, protože jsem měl tenkrát spoustu kamarádů co hráli UO, hlavně z Intru. Nikdy předtím jsem to vlastně nezačal hrát pořádně.

4. Mám spoustu mimo-herních aktivit, jako jsou různé sporty, kolo, brusle, motorka, paragliding, snowboard. Takže abych přiznal pravdu jak je venku velmi hezké počasí, moc ve hře nejsem :-D Teď mi ale tak nějak na většinu z nich končí sezóna, tak se zase "vracím" k UO :)

5. V dungu dělám co se mi řekne a myslím si, že se velmi rychle učím. Považuji se za velice univerzálního učedníka :-)

6. Uvítal bych i nějaké srazy :)

7. UOAM mám, ICQ také, TS mám.

8. Myslím si, že jste aktivní a v pohodě lidi, myslím si to jelikož občas sleduji aktivitu různých lidí na trhu. A neviděl jsem tam od vás nikdy žádné urážky, či narážky.

9. Momentálně nejsem v žádné guildě, potkal jsem pár lidí, kteří mě jako nováčka zaučili a obdarovali docela velkým množstvím itemů a GP, které jsem si mohl nechat či prodat což mi velice pomohlo. Bohužel jak byly ty znovu-začátky chaotické, kolikrát si ani nepamatuji jména těch hráčů, myslím si, že někdo do vás, MG, či z WR a tak podobě :-)

10. Mám docela špatnou paměť na jména a nicky. To byste o mě asi měli vědět :-D

11. Momentálně hraji cca měsíc a půl. Jak jsem již psal, už dříve jsem hrával a považuji se tak nějak za středně pokročilého hráče :-) Je tu teď spousta nových věcí co neznám. například specializace - super věc. Jsem nyní Medik a absolutně mi to vyhovuje a sedlo k mému stylu hraní.

12. Moje ICQ je 708176987

Díky za chvilku vašeho času při čtení mé přihlášky.

Budu se na vás těšit,
tak zatím ahoj,
Lukáš :-)

Eliza
Guild Mistress

Re: Ruxik, Lucie

Příspěvek od Eliza » pon 24. říj 2016 11:10:31

Ahoj,klerik je vzdy potreba,tak Vitej.
P.S.-cetla jsem tvoj prihlasku u Mg,tak vim o co se jedna,ale ja bych nevidela to tak cerne,tak hlavu vzhuru Ruxiku,my nejsme MG ;)
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Pepé

Příspěvek od Pepé » pon 24. říj 2016 11:35:26

Mě by třeba zajímalo jaké dungy jsi prošel s MG a potom celkově dungy které jsi byl. Jinak se asi nemám na co víc zeptat.

sklb

Příspěvek od sklb » pon 24. říj 2016 16:52:59

Parring uz mas na tom klerovi?;p
Ako sa volala tvoja postava pred 7-8 rokmi? :D

Pax

Příspěvek od Pax » pon 24. říj 2016 19:10:29

Pani vycerpavajici prihlaska :) tady si dal nekdo zalezet :D Rode divej se jak se to dela :D No tak te tady vitam a snad brzo zabehnem nejake ty dungy.
Neodkládej na pátek to co můžes vypít ve středu. :idea:

Kontol

Příspěvek od Kontol » pon 24. říj 2016 21:32:13

raxik je dement tak to proste je, staci si precitat posty na dp forku a kazdemu musi byt jasne ze je postihnuty
prihlaska super, vela stastia

sklb

Příspěvek od sklb » úte 03. led 2017 16:00:33

Zijes?

Luke

Re: Ruxik, Lucie - Zamitnuto pro neaktivitu

Příspěvek od Luke » sob 04. bře 2017 13:10:08

Ahoj, po delší neaktivitě se přihláška zamítá, kdyby jsi byl jiného názoru, ozvi se komukoliv z guildy a žádost znovu otevřeme.

Eliza
Guild Mistress

Re: Ruxik, Lucie - Zamítnuto

Příspěvek od Eliza » úte 04. črc 2017 14:41:29

Ahoj,prihlaska se znovu otevrela.Tak hodne stesti :)
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Raxin

Příspěvek od Raxin » úte 04. črc 2017 14:52:50

Ahoj, omlouvám se všem za delší neaktivitu, ale povinnosti mimo UO občas zavolají. Byl jsem nějakou dobu v zahraničí, ale také si dával do pořádku další věci v reálu, takže nebyl čas a ani moc chuť hrát. Snad to teď bude lepší, i když toho času asi již tolik co dříve mít nebudu. Tak tedy děkuji za opětovné odemčení přihlášky a pokud se na mě nezlobíte, budu mooc rád pokud opět společně úspěšně absolvujeme nějaké ty dungy ;)

Zamčeno