Lobo

Popis vašeho prvního fóra.
Odpovědět
Lobo

Lobo

Příspěvek od Lobo » ned 14. bře 2021 18:56:42

Ahojte :)

volam sa David, mam 27 rokov, byvam v Prahe a pracujem v IT oblasti. Rad by som si k Vam touto cestou podal prihlasku.

Vlastnim 2 postavy:
  • Lobo Chan - Clerik -> Vsetky potrebne in-game skills na nejaku vypravu do tajomnych kutov podzemia Temneho Raja ma netrenovane
  • Lobo Mesiter - Vamp -> Bojovky a Alchemku ma, chyba mu este Magery
(Poznaka od autora: Kedysi bolo RP velmi popularne na DPcku, tak sa Vam teraz posnazim povypravat moj pribeh)

Kedysi davno, asi tak pred 13timi rokmi, ked este slnko svietilo jasnejsie na oblohe a trava a paprade boli viac zelene...Ocitol sa vo svete Temneho Raja upir menom Divad(velmi kreativne :D), boli to tazke casy ked musel prejst tvrdim treningom v Cechu Bojovnikov ale nevzdal sa a po mnohych dnoch plnych potu a obandazovanych zraneni sa inspiroval istym Hobbitom a vydal sa na dobrodruzstvo. Po nejakom case narazil na dalsich dobrodruhov a ked na vlastne oci videl ako ich spolupraca vedela pokorit rozne svorky monstroznych tvorov tak sa rozhodol k nim pridat. Takto zacala nova etapa jeho pribehy ako clen skupiny ludi, ktorych ludia poznali pod skratkou EoL. Pocas tejto etapy, Divad zavital do roznych podzemnych katakomb, ale jeho pamat mu uz nesluzi ako kedysi tak zabudol ich mena(Ankh,Decik, cyclopy, Shame... a nejake dalsie uz si nepamatam :D). Po mnohych mesiacoch ale rozny clenovia zacali opustat EoL az tam Divad zostal medzi poslednymi ked sa rozhodol ze sa prida do inej skupiny so skratkou CoNT, kde stravil taktiez mnohe mesiace az pokym aj tuto skupinu zasiahla pliaga zvana IRL BS a pocet dobrodruhov neustale klesal, ako posledny zufaly pokus ako zachranit skupinu CoNT sa Divad stal Adeptmasterom ale ludi vo svete Temenho Raja neustale ubudalo a zachrana ako z rozpravky sa nekonala. Po tomto neuspesnom pokuse o zachranu sa rozhodol odist z Temneho Raja.( do sveta Gelinoru :D)

(Time skip - 13 rokov)

Jedneho zimneho vecera(asi mesiac dozadu) sa zjavil upir menom Lobo Meister(kreativita sa aspon trosku zlepsila :D) vo svete Temneho Raja v Britaine a rozhodol sa znovu postavit zlu, ktore rozmnozilo v podzemi a po nejakom case sa rozhodol, ze skusi inu cestu tentokrat... Cestu Klerika a tak sa zrodil Lobo Chan). Po niekolkych uspenych vypravach a porazkach zla v podzemi, ktore je urcene pre menej pokrocilych a roznych mapkach, pokladov, narazil nic netusiaci Lobo na dobrodruha menom Rod Sacketts, ktory mu pomohol ziskat strechu nad hlavou s peknym nabytkom. Dobrodruh Rod si ho vzal pod jeho kridla a zoznamil ho s Wynnom a spolocne (+ este dvaja ludia) sa vybrali porazit zlo v Hytlochu.

A to ma priviedlo sem.. Hladam, dobru partiu ludi na vypravy alebo ine party? (Rod povedal, ze u Vas je party every day :D). Tunak to vyzera, ze ste dobra partia ludi, ktory vedia co robia a vedeli by trosku zaucit relativne noveho klerika :) mamon ma moc nezaujima, ak mam nejaku tu vybavu do dungu a zopar gp na regy tak som spokojny :) PK nemusim (hlavne ak mi vylootia jedine brnko ktore som vlastnil :D.. uz ich mam 2-3 do rezervy), nikdy som za ziadne PK nehral ale holt su sucastou hry takze moc plakat nemozem kvoli nim :D Co sa tyka skusenosti mam akurat tak nejaku tu dungovu disciplinu este z "let meho mladi" (nepobehovat ako splaseny kralik a pocuvat co hovoria viac skuseny hraci)

Co mozte ocakavat odo mna? :?: IVM, nejake tie boosty a obcas nejaky menej podareny vtip :D Samozrejme, mozte ocakavat slusnost, ferovost a priatelsky pristup.

Co sa komunikacie tyka tak mam Discord(Lobonator#2102), TS. Bohuzial, takym novym technologiam ako ICQ uz nedisponujem ale tak keby to nutne tak ma kludne mozte kontaktovat na MSN alebo si ma pridat na MySpace :D

Tak tymto by som chcel moju skromnu esej :D Urcite som nejake informacie, ktore by Vas zaujimali zabudol tak sa kludne pytajte :)

Rod Sacketts

Re: Lobo

Příspěvek od Rod Sacketts » pon 15. bře 2021 16:54:43

Já sice nejsem aktivní, už pár roků spíš slackuji...

Ale nemyslím si že by nebylo od věci si vytrénovat nového Clerika, který toto břímě potáhne dalších pár měsíců, nebo nedej Bože roků, dál....
Hra je hra a život zůstává životem, ale v každém světě či okamžiku se ukazuje charakter člověka.

Nazo

Příspěvek od Nazo » ned 11. dub 2021 13:03:25

nic krasne kreativne mi nenapada, kazdopadne pekne napisane, idem zobudit radu este korbacom od polievacky co mam v rohu a zistim co sa da robit :D

Casius

Příspěvek od Casius » úte 13. dub 2021 13:33:22

Ahoj,prihlaska pekna,dlho tu podobna nebola :) Ja som za.Si aktivny a chodis s nami dungy.A co je plus vies to s orionom,takze niake vychytavky potom poprosime :p

sklb

Příspěvek od sklb » úte 13. črc 2021 17:05:08

Top meme.
Prijaty za clena aby ho Kandawn uz dalej nemohol sikanovat.

Odpovědět