Zaphir

Odpovědět
jenikzprahy

Zaphir

Příspěvek od jenikzprahy » pon 01. čer 2020 19:33:33

Zdravim ve spolek,

ultimu hraji v podstate 16 let ... tzn od zakladni skoly ... samozrejme jsem prostridal spoustu serveru (moria, kelevar, dp, dp2, outlands, osi, estate (tam jsem byl i v pozici gm), ale porad se pravidelne vracim na dp1... vzdy vydrzim klikat cca mesic, max dva... pak rok pauza. obvykle to je z duvodu, ze neni s kym hrat. naposledy jsem nejdele hral s obnovenou guildou Camarilla cca 2 roky v kuse, dokud se nerozpadla ...

pred mesicem jsem se ke klikani vratil a pres discord jsem se seznamil s Coolpixem a nekolika dalsimi lidmi, se kterymi chodime dungy vicemene pravidelne ... (cool poskytne reference). Nejsem top hrac a nikdy jsem nebyl a nikdy nejspis nebudu.... Vlastnim jen dve postavy brujah vamp (Zaphir) a necro (Nyx).

Duvod meho zajmu o prijeti je hlavne mit "partu" s kterou se daji chodit dungy / pvm akce.... na pvp me moc neuzije.
Aktivni muzu byt dle potreby ale obvykle vikendy a v prac dnech po 18 00 ...
icq 169034283
vek 32 (za dva tydny)
Praha

budu rad, kdyz mou prihlasku zvazite a treba me obcas nekam vytahnete, nehlede na to jestli budu, nebo nebudu clenem guildy ...

Coolpix

Re: Zaphir

Příspěvek od Coolpix » pon 01. čer 2020 22:07:17

Ahojky,

par hodin sme spolu hrali a byla to sranda. Rozhodne ho doporucuju, wampa hraje krasne, neboji se sebevrazednych misi a hlavne je to velkej sympatak.

At se Ti tu dari, jestli hledas suprovy lidicky tak tady je urcite najdes.

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » úte 02. čer 2020 7:36:58

Ahoj,tesim se na seznameni s tebou :D(teda jen v ramci guildy a hrani).Kdyz uz tu napsla i COOL tak to musi byt neco :D,asi se mu libis :P
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

sklb

Příspěvek od sklb » pát 17. črc 2020 15:26:59

Prijaty za adepta.
Optimalne ak by si k tomu Brujahovi este vytrenil neakeho dalsieho neslapaca nech mas s cim chodit vacsie dungy.
GL.

Odpovědět