Přihláška-Beling

Beling

Přihláška-Beling

Příspěvek od Beling » pon 30. pro 2019 14:41:05

Ahoj přezdívku mam Beling.U rebornu znam dost lidi:duken,kamikaze,sklby,daacon,snapa,syfonecka.
Je mi 13 let ultimu hraju 3-4 roky.Chodim do školy.Ts zatim nemuzu skype klidne rad bych svama dungoval a hral.
Bydlim kousek od Zruče Nad Sazavou.Kontaky Icq.Hral bych guarda,teutouna/max/mam pk ale moc je neloguji
na guardovi mam 1684 sc a 552 dungeon bodu.Od zacatku hry znam dukekho probihali sme spolu nb dungy.
V guilde sem byl rodine a zoufalci ale zoufalci me vyhodili protoze si myslej ze sem nane poslal modraky.

Nuken

Re: Přihláška-Beling

Příspěvek od Nuken » pon 30. pro 2019 15:05:12

Takze Belingu,
Sem rad ze si podal prihlasku po tak dlouhe dobe.
Mel si dost moznosti jit knam uz mockrat ale ted to budes mit slozitejsi takze ja poskladam Nasi Radu nejvysich a proberem te.
Nerikam ze nemas moznost nastoupit knam ale ber v potaz ze nehrajem pro mamon ale pro radost ze hry a pomahame si navzajem.

Tak ocekavej nejakou odpoved nebude to hned.

Nazo

Příspěvek od Nazo » pon 30. pro 2019 15:40:16

Ahoj, osobne som necakal ze by si nam napisal :D

normalne som za kazdu srandu, ale z pocutia viem ze PK hras castejsie jak modrakov, a uprimne nehovorim ze si zly clovek ale nepocul som na tvoju osobu ani nic pozitivne.

Čo očakavaš od Rebornu,
ake maš plany do buducna.
S akym okruhom ludi si teraz v kontakte, kto je tvoj kamarat ludovo povedane. Zaujima ma hlavne tvoja PK minulost s kym si behal atd...
Mas aj neakých nepriatelov? ci uz teba nema rad alebo ty ho nemas rad?
Čo môžeš ponuknut rebornu ty.

Syfonecek

Příspěvek od Syfonecek » pon 30. pro 2019 15:53:47

Obrázek
Nech umre a skape do rána, kto nehádže chleba, keď ho trafí môj šuter.

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » pon 30. pro 2019 16:25:45

Ahoj Belingu,mas rad mamon?Vyhodili te od Zoufalcu?Tva historie na DP je zla jak koukam:)
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Wolcit

Příspěvek od Wolcit » pon 30. pro 2019 16:40:10

Caj Bele prosim te 1 technicka MG-prihlaska skok k je Zufalec a nakonec Reborn ,muzem mi to trosku osvetli proc se tak stalo ? (behem 14 dnu )¨

Vítej ;)

Beling

Příspěvek od Beling » pon 30. pro 2019 16:52:21

Noo ano pk hraju ale ne vic jak modraka.od uo cekam trochu zábavy a od vas aby sme si pořádně zahrály.
behal sem 2 dny s heated, a sem v guilde Celafuz jinak nepamatuji si koho bych zabil a lotl.No nemusim Vapa/originala/vše co vi vykecá.No asi Sir Sarage je fajn typek co nic nevykeca nemam sním žadné problemy a Atalia/ROD/.
prvni pk co sem mel byl Kerry prevazne 4killy a je odloglej na of trhu.pak undamed II nehraju.
Wolict takze takto MG me nebrali do dungu tak sem sel k zoufalcum oni vcera šli kempit wrong za pk ja to věděl.
Přišli tam MG a zabili je zoufalci me vyhodili s guildy protoe si myslej že sem mg poslal ja.

Wolcit

Příspěvek od Wolcit » pon 30. pro 2019 17:52:28

poslal neposlal dobre si udelal :-D

Patrik

Příspěvek od Patrik » pon 30. pro 2019 18:23:55

Ahoj Belingu

Vyjadřuji nesouhlas o tvé přijetí, PROČ?

Tvoje reputace a chování na DP se mi absolutně že nelíbí.
Neříkám že neumíš hrát, ve Vánočním dungu co jsme byli si krom toho že si mě jednou připravil o stona hrál celkem dobře a bez chaosu.
Jediné co se mi nelíbí je tvoje chování, co se týče toho že mi jednou spadl pytlíček na trhu a šel si zamnou až do occla aby jsi viděl co v něm je, naštěstí to byli jen chujoviny co neměli cenu, ale myslím že kdybych tam měl dražší majetek tak by jsi mi ho nedal.

Vyjadřuji nesouhlas ale to ještě neznamená že tě moji kolegové nebudou chtít :)

Přeji ti hodně štěstí jak o ucházení se tu o místno mezi námi, Tak i v herním světě i životě.

Luke

Příspěvek od Luke » úte 31. pro 2019 11:22:51

Ahoj,
přemýšlel jsem jestli tento příspěvek mám dát veřejně a nebo to řešit interně.

Raději se nebudu vyjadřovat o Belingově historii co všechno udělal, pokazil a ani ho nehodlám chválit co udělal dobře.

Belingu zkusím to říct jednoduše. Je tu velký kolektiv a všichni si snažíme vyjít vstříc, navzájem se podporujeme a zkrátka udržujeme fajnovou atmosféru. Problém je v tom, že zde už všichni vyrostli od toho aby měli mamon a svůj volný čas chcou strávit s fajn partou, zajít si dung pokecat na TS atp. Zkrátka jdeme si sem odpočinout a pobavit se, užít si chvilku volna. Vzhledem k tému věku bych tvoji těkavost akceptoval, ale jsi strašně nevypočitatelný. Někdo od nás Tě naštve, nadá, kritický pochvalí a nebo něco na této bázi, ty si to špatně vyložíš - šprajcneš se (urazíš) a necháš nás pojet nebo zkusíš vymyslet nějakou pomstu (bez rozmyslu).

Reborn spíš než guilda z hry je rodina, vůči které by bylo fajn zůstat loajální. Bylo zde spoustu hráčů, kteří i odešli ale udržujeme s nimi kladné vztahy (pokud tedy jsou aktivní) 8-)

Zamčeno