Přihláška-TheNoob

TheNoob

Přihláška-TheNoob

Příspěvek od TheNoob » pát 03. led 2020 16:39:45

Tak Prvně bych Rád Pozdravil Guildu Reborn .Takže Ahoj :-)
Na UO se vracím po delši době, 4--5 Let fakt nevím kdy sem naposledy klikal,UO a Abych Řek pravdu nechtěl jsem se už ani vracet, Duvod ukončeni Hry Bylo stehováni mimo ČR a práce která šla blbě skloubit s Hrou a prcek ktery se vte době narodil,A přestalo mě to bavit.Ted už jsem zase doma V ČR doma je doma, :D , A dostal sem chut znovu Hrát , Jelikož sme vyděl nějaké videa na YT . A pustil po té same době icq, Tak mi psala eli, zda nechcu jít spátky hrát, Tak sme sní včera popsal,A že to skusím a napíšu přihlášku ..

Jmenuji se Honza , Ale vetšina lidi co mě zná/znala Tak Noob .
Je mi 29 , Pracuji Jako Mechanik seřizovač na vstřikolisy na plasty . Práce Náročná , celkově práce slidma jsou děs :-) ,Proto hledám něco na vypnutí a Relax , kamarády na pokec, a Hlavně Ultima je nejblíže k starému dobrému Dračímu doupěti :-)
Drogy: Pokud se berou Cigarety a kafe za drogy ano :-) ,Jinak nic
Piti alkoholu, Taky neprovozuju, jestli si zajdu na pivko 2x do roka tak to je tak adekvátni .
Hudba, Dost se změnilo, Dřive :Rock,Metal,Punk, ,Ska, To tak nějak zustalo + nějaká tanečni Hudba, Ale musí mít hlavu A patu né jenom tuc .
Jinak mám prcka bude n jaře 6 , A pujde do školy,Psa,A Svoji paní no )
Ted k UO
Moje cesta začínala u signu,Kde se omě eliška starala, jelikož sem uo předtím nehrál, tak mě naučila batolit chodit.Postupně běhat.Zato jí patři velký dik :-) Mezi tím sem začal hrávat i s crusadrama,Shark a THC Mě naučily fakt hodně ,A začal sme oběvovat vetši dungy.Jelikož sme vte době hrával jenom Mága, tak sme si kněmu udělal i clerika,A běhal střidavě.Po nějakém čase i prskat, Zaco jim patřo velké diky , navíc až do konce sem měl odnich baráček , zato taky velké diky, Pak Sem se seznámil S pavlem(bimbo), Nějakou dobu sme hrávaly, takhle i když sem byl u signu .postupně sem se dostal ke Kačerum , Kde mě cepovali, A protahovaly Top dungama, Jelikož sem neměl postav na dmg, A s magem sem neuměl natolik, tak Clerik byl jediná cesta,Tam mě učil za mága Bimbo zacož mu velké diky, Za clerika. Skorp , Ten si servitky nebral a nebere no :-) zaco mu taky velké diky.Potom dál. sem chtěl prskat sám , což se povedlo,Hrál sem s guildou WR a chodily se velke dungy, nahrabal mamon, A pak sem skončil :-),navíc sme toho měl aj sám plné zuby,A těch dungu bylo fakt moc, A potřeboval sem už tak pauzu :-)
Guildy s kterýma, sem chodi Dungy. Dá se řict kde bylo třeba nebo kdo mi napsal no,Ař to byl Long a Han ten mi taky dával čočku no :-)a súosty dalšich lidi ,Zaco sme moc vdečný :-) šel sme s MG, Nebo MG + Harpagon, Nějaké dungy byli aj s templářema, Crusové aj s Lidma s Amontie, Zacož velké diky,
Jinak v uo svetě sem prošel co šlo, zažil srandu zažil nervy,Zažil vylehy, :-) To ktomu patři no :-)
Co sme vytrenoval bez knižek . tak Maga,Nekra,Clerika napul , mgr healing atd, ručně, skilly na zbraně, atd Knižkama kvuli speckám, Začinal sme jako obyč clerik,Postupně sem prešel na medika,bishopa, Za medika sem prošel asik nejvíc dungu , pak ,bishop, za obyč sem moc nehrál no , i když scorp vzdy rikal na rozklikáni a rozehráni bez specky, :-),jinak vždy mě zajimal paladin magick, tak než sem končil sme nakoupil celou postavu na full za knižky ,To sem opravdu netrénoval sám no, Akorát Náramek Proběh no . Jinak ted hraju cca 3-4 dny tak sme udělal ze zájmu Vampika, ale ten je tak s 1/3 hotový no :-)

Postavy :
Mage-TheNoob
Clerik-Sauriel-Asik zas medik , uvidíme podle toho jak se rozklikám
Nekromancer:AvangedSevenfold
Paladin-Awesomethese-Udělám magicka
VampikTheOnlyOne-Udělám Gangrela
Postavy co sme v dungu hrál, nebo měl dřiv přistup, tak bylo hodně,Patrikuv-Lazarus , medvěd,Mylsím mag a clerik,
Hrál sem za wh od skorpa, ostra mi pujčil,
Ale moje postavy na Dung čistě byl mage a clerik no nekro , zanho sme šel myslím jenom Heroiky.
Lidi ze signu s kterýma, sem se bavil, a považoval za kamarády , s některýma aj volával přes tel, Bylo moc, Glum,Jojar jestli hrajou nevím , Lukaš,Gara,Pipa, Eli , Hrával snáma Kel,Gimli kamarád do nečasu :-) ,A stpoustu dalšich lidi ,Ale pak po odstěhováni ,sem nelogoval ani icq, Ani sněma nebyl v kontaktu ,Protože nebyl čas no nová země, Všecko jinak,Tak nebylo kdy :-)

Já a pvp-pk, Už v signu mě to táhlo skoušet pvp , Nebudu tvrdit že sem neběhal cove pvp , zezačátku, Pak Frakce začal sme v COOLU za order, pak chaos u WR, pak mě hodně naučil string nebo Ego , zajímal sem se oto, tak sme jim začal postupně psát,A vyplatilo se , posílali mi videa co a jak . čehož si vážím. Pak sme jel areny V jehlomu pro prsky, A chodily sme tam dá se řict jednu dobu pořád, Pak sem běhal i pk. ale nestylem PK pojezd, Ale pk PVP , Protože platí, aspon zamě pravidlo, když chceš kvalitni pvp, tak jedině red,Učíš se běhat, mezI Pařezy , použivat makra sesedani nasedáni atd, takže tak no , Co se tyče pojezdu tak sem nikdy na žádnem nebyl,Šlo mi čistě o pvp no .

Momentálně se rozklikávám, jelikož sem měl vubec problem si spomenout jak naladit mapu,Verdata atd, Phenix, ten sme měl na flash , ale ty makra a hotek , fakt hodně, takže tak no ,Zatím hraju solo,S nekrem harvim,S magem taky, na refy spotřebák, Když sme končil, tak crusove smazali hrad a baráky, tak sem se nato vykašlal a řikal si že stejně už hrát nebudu , tak all věci zahodil,Nechal jsem si Skládačku na mága,A topko na clerika, Bishopa,Nějaky obyč spotřebák, na ref kadě regy, Jinak nic, Kdybych napsal lidem . co sem znal tak dostanu nějaké věci na začátek,Ale takhle se aspon rozklikám, Běhám po světě provokuju ,Přišerky což mě baví no zatím :-)

Nic Diky moc pokud to někdo dočte do konce je toho fakt hodně :-) kdyby někdo chtěl něco doplnit Tak ICQ-693533495
Jinak rád bych se kvám připojil, A zahrál si po dlouhé době jaký koliv dung, A rád bych zapojil i toho paladina,Jelikož nejvíc dungu sem prošel za clera/maga, A pokud se nepotřebovalo , tak jenom tyhle dvě postavy no, . Jinak Honěni mamonu ,sem si užil fakt až až ,Kontrolovat každy tyden zda doplnovák je nebo neni pokud je vybrat co nejvíc dungu , Nejlip v ten samý den, atd, Mě přestalo bavit, Ted mi jde jenom oto pokecat,Zahrát,Zasma,A něco zajít,Pokud dostanu šanci Díky moc ,

Nuken

Re: Přihláška-TheNoob

Příspěvek od Nuken » pát 03. led 2020 17:27:06

Zdravim te,
Dost pekna prihlaska to si spis bral jako slohovou pracicku ne ?
Treba v te guilde co si byl z Elizkou tka vubec neznam. Ale kdyz se budu chtit dovedet neco vic tak Eli me rada napise na icq.
Jinak co se tyce drog:sou tu zavislaci na kave cigaretach atd to neresime.
Tsko muzes pouzivat pripadne discord ?

A jake postavy by si hral prevazne ? videl sem ze chces zkusit pala na nej sou potreba udelat knigtky coz budem asi behat jen knigthky aby mely palove co ztracet. :)
Jeste malickost co ocekavas od Rebornu ? Chodime dungy jako rodina a pomahame si navzajem. Kodex si asi cetl.
Mas pala max skilly nebo potrebujes jeste neco dodelat ?

Coz se tyce PK tak nebehame nikdo co vim zatim a ani nehodlame pri tom jak hraje malo hracu. Ale radi uvitame kazdou novou krev do nasich rad.
Dej tomu jeste chvily bude vic otazek na odpovedi.

Syfonecek

Příspěvek od Syfonecek » pát 03. led 2020 18:48:40

Zdravim ,
na taku prihlasku ani otazky nemam :D
Sup mu cim skor TS a mapu a vyskusame v dungu !
Nech umre a skape do rána, kto nehádže chleba, keď ho trafí môj šuter.

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » pát 03. led 2020 19:03:18

Ach Honzo,cas leti ale ty se nezmenil:D(myslim to tve psani,cert nohu zlame.....:D).Jinak Vitej.Doufam ze se u nas zdrzis,a nebudes poskakovat od Guildy k Guilde.
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

TheNoob

Příspěvek od TheNoob » pát 03. led 2020 19:19:35

Ahoj a diky všem za přečtení , Jinak nuku, vím no , co se tyče postav, tak znám defakto všecky postavy a jejich specializace, Jak to vyšlo tak sem je studoval a hodně se oto zajímal Co každá specka umi, Naco je dobrá . Podle toho sme kolikrát skládaly dungy no , Do dungu, Jak sem psal no mám nejvíc odehraného clerika,A maga , jako nekra taky zahraju ale nebaví mě :-) , pak toho paladina no je max kompletně ,Akorát nemá specku koupenou
Jinak eliško nene,Toho už sm si fakt užil až až :-) A nějak ani nemám už zájem blbnout no , Hrát si v klidu pohodě,Dung nějaky a spokojeny,
Jinak omlouvám se do budousna za moji mluvu , Sem valach jak poleno no :-)

Jinak Tsko,Discord,Aj ventrilo bych měl ješte :-),Kromě skypu no ,A voláni přes fb,Fb nepouživám dá se řict skoro vubec no :-)

Nuken

Příspěvek od Nuken » pát 03. led 2020 21:13:40

Dobre by bylo znat jmena tvych postav :)
A nejake Icq sem dat at si te muzem pridat.
Ale za mne dam ANO. Mel by to u nas zkusit.

TheNoob

Příspěvek od TheNoob » pát 03. led 2020 21:13:40

Jinak Koukám,tak za dobu co sem nehrál, tak přibyli nové věci, očarované Brněni, Což předtím nebylo, Rád se nechám Všemu ovému přiučit, Něco málo už zjištuju sám, Přes pár lidi co sem obepsal,A zajimavé no :-)

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » pát 03. led 2020 21:46:51

Nic Diky moc pokud to někdo dočte do konce je toho fakt hodně :-) kdyby někdo chtěl něco doplnit Tak ICQ-693533495-------Duke icq Noob ma napsane hned na zacatku....tytytyty nectes pozorne:D
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Nazo

Příspěvek od Nazo » pon 06. led 2020 10:13:01

Za dlžku prihlašky davam velke tučné NE!, inak Ano

P.S: Ešte raz budem v zivote tolko citat, tak si do zivotopisu o pracu budem pridavat ako precitane "knihy" aj odkaz na tuto prihlasku.

Joke* Drum: "pa dam tuc"

sklb

Příspěvek od sklb » pon 06. led 2020 22:51:52

Fajn kler aj povaha vyzera byt All right.
Som urcite za.

Odpovědět