Bruh

Zamčeno
Bruh

Bruh

Příspěvek od Bruh » stř 01. dub 2020 12:53:26

Ahoj vsem,
Mal by som zaujem pridat sa k Vam do guildy. Som na DP novacik a hral som naposledy v roku tusim cca 2004? Pod nickom Samojed. Bol to NB paladin :)
V RL sa volam Tomas, a sice som z vychodneho Slovenska, ale zijem v dedinke Slatina - asi tak 20km od Usti Nad Labem.
Je mi 33 a mam zenu a 3 deti.

Bohuzial ICQ nemam pretoze pouzivam Discord. ICQ je holt uz stara technologia :)

K vam sa hlasim za moju jedinu postavu: wampa Bruha. Som este novacik a newb takze zazraky odomna asi necakajte, aj ked sa budem snazit.
Ludia o mne vravia ze som celkom pohodovy a srandista.
Skusenosti s UO mam hlavne zo zahranicnych shardov: Forever UO, Server Hoppers, Eternal UO. Hral som aj ine hry ako Lineage 2, Terra Online atd... Proste vetsinou same MMORPG.

Mozno sa pytate preco zrovna Wampa ? Je to jednoduche, na ziadnom sharde kde som hral nikdy wamp nebol.
Vetsinou hravam o 23:00 az do 2:00 - deti a manzelka su u mna na prvom mieste cez den, ked uspim deti a zenu mozem hrat :)

Dakujem za Vas cas a energiu kt ste vlozili do citania mojej eseje :)
Tomas

Eliza
Guild Mistress

Re: Bruh

Příspěvek od Eliza » čtv 02. dub 2020 12:45:55

Ahoj aaaaa mame tu novacka :)Vitej.Tak zazraky hned cekat nebudeme neboj,ale radi pomuzeme a poradime.Pouzivame taky discord a TS3
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Nazo

Příspěvek od Nazo » čtv 02. dub 2020 12:56:51

Bude to cesta na dlhu trat, Vamp je perfektny ked ma spravene 2xQ, ostatne povolania nepotrebuju Q. Unas však možes chodit dungy a trenovat. Od 23 do 2 rana to bude tak 50/50. Niekto moze hrat niekto nie. Teraz je bohuzial virus a hrat budu asi vsetci :D takze pre tento moment to problem neni. Zamna ak budes aktivny a najdes si neakeho mentora neni problem.

Mas tu už neakych kamosov ktory ti pomohli alebo uz s niekym behas?

Aky máš vztah k PK? Unas zopar mame aj ked sa tvaria ze su slusny a ide im iba o PVP.

Bruh

Příspěvek od Bruh » čtv 02. dub 2020 13:19:19

@Eliza :) dakujem, urco ak date info rad sa pripojim
@Nazo: zatial tu nepoznam nikoho :) Iba hraca Sklb co ma odkazal na forum :) ( myslim ze to bol on :D )

Ake 2xQ su potreba ? rad sa nieco naucim.

Co sa tyka PK tak mi to je jedno, hraval som na zahranicnych shardoch jak PVM tak PVP, Jak Blue tak Red.
Razim pravidlo, kazdy nech si robi co chce, ak niekto PK ma a neporusuje pravidla, nezabija clenov vlastnej guildy tak mi to nevadi.
Kazdy sme iny a kazdeho bavi nieco ine :)

Patrik

Příspěvek od Patrik » čtv 02. dub 2020 13:36:04

Ahoj, vamp je skvělá volba, těch není nikdy dost. Chtěl bych tě přivítat u nás v guilde. Líbí se mi tvůj názor na pk :D kéž by ho mělo více lidí. Kdyby si chtěl pomoct, rady a takové věci piš mi na disc. Patrik#4668

Yreg

Příspěvek od Yreg » pát 03. dub 2020 20:15:42

Ahoj jake mas skilly na vampovy? dival ses uz na specky?:) treba ? :) tam byli nove sfery? kde si hral ?

Bruh

Příspěvek od Bruh » pát 03. dub 2020 20:30:20

Ahoj Yerg, na specky som sa dival - najviac sa mi paci Brujah, ale to je este daleka cesta.
Skilly: Bojovky max,
Chyba mi Parrying, Healing, Magery a Animal Lore, Anatomy atd..
Za chvilku sa vrhnem na alchemy :)

A ano byli tam nove sfery :) Zoznam serverov je v mojej prihlaske.

Coolpix

Příspěvek od Coolpix » stř 03. čer 2020 15:22:30

Sem proti.
Prosim presunout tuhle luzu do neprijatych.

Zamčeno