LDV

LDV

LDV

Příspěvek od LDV » pát 29. kvě 2020 6:18:46

Dobrý den všem v mocné guilde Reborn

Moje jméno je Jara , mám 30 roku a pracuji jako team leader skladu v automotiv fabrice PH
Krom času s přítelkyní jsi rád zahraji Lol , Valorant , CODWZ + PS4 hry a aktuálně jsem začal občas
klikat naši nikdy nestárnoucí UO na DP :) mezi další patři o víkendu fůtsal a občas kolo,brusle na stezce jsou fajn baby.
Hudbu poslouchám jen HipHop , Rap ale nevadí mě žádná přece každý máme tu svojí jinak sbírám tenisky a teď jsem dodělal nohavici a chci dál,
pokračovat s rukou.

UO cesta je velice dlouho , někdy byl dobrý čas , někdy to bylo zrádné a plné hrůz.

DP jsem začal hrát před dlouho dlouhýma léty s real kamarádem v guilde Braterstvo kde nás vše naučil velký Taťka Šmoula a jemu podobní,
potom jsem přešel do Strangers za kamarády Neomem a Elesharem s kterýma jsme dobyli všechny hluboké jeskyně našeho světa a zažily spousty hodin zábavy a po letech hraní,zabíjení monster tu konči moje první pouť na DP

Po několika letech sem se vrátil na dp po psaní s pár kamarády a začal jsem klikat LOVED s Balsou čisté PVM v Hated jsem vlastní postavu nikdy neměl,po založení frakce jsem se přidal na modrou stranu pvp cove.
jak šel čas tak jsem se přes neúspěch MG a rok hraní v Harpagon dostal až do Kačeru kde jsem hrál X let s Bimbem a prošel znovu všechny možné a nemožné dungy na světě dp od těch nejmenších přes FOD,COM až do D1+4 v Kačeří guilde jsem nějaký čas vykonával post adeptdmastera a zde opět moje cesta konči pro neaktivitu a další osobních důvody.

Postavy : Oupy -paladin teuton (main)
LDV -destroyer
69 - shaman ( taming max)
Makaveli - Mag Ratman
Walter Wolf - clerik nachystaný na koupě skill

pk nemám a pvp vlastně moc neumím pokud se nejedná o ubránění pojezdu v dungeonu.

Teď jsem prošel cca 5 dungeonu ankh,očistec,destard atd ale potkal jsem pár starých dobrých kamarádu a jeden z nich je Noob který se mě už
vícekrát zeptal zda napíši přihlášku sem k vám že vám chybí clerik , kterého teda musím prvně dodělat ale to by snad neměl být takový problém. S Noobem jsem hrál v Kačerech clerika a myslím že naše dvojce cleriku by byla přínosem do guildy na větších akcích, případně mohu hrát buchnu bez problému nebo medvídka na odtahování skoků.

momentálně se musím trošku rozehrát abych jsi vzpomenul na hotkey ale už jsem dokázal zachránit výpravu, každopádně to furt není to co to bývalo
a ve vyhrocených situacích trošku zmatkuji co klikám ale to bude doufám ok.
moje aktivita je cca od 17hod do večera aktuálně mám pátky volné tak mohu běhat celé dopoledne, moje icq má Eli, Noob ,Zmar , Skllb

Upřímně jsi teď nedovedu představit že zase honím za mamonem, chci jsi v klidu a pohodě zahrát,odreagovat se u toho a pokořit další dungeony.
Závěrem chci dodat že ne vždy to bylo růžové a udělalo se mnoho chyb od vyčítání hráčům v dungeonu, hejtovní eqvipu apod ale to je dávno pryč.
doufám že mě dáte aspoň malou šanci a případně se budu těšit na spoustu ztrávených časů v pekle :) předem díky všem za odpovědi a mějte se fajn :)

icq,ts,dis,uoam vše mám a mohu používat.
Naposledy upravil(a) LDV dne úte 02. čer 2020 17:46:07, celkem upraveno 2 x.
never ending stories :D

SilchasZmar

Re: LDV

Příspěvek od SilchasZmar » sob 30. kvě 2020 14:06:43

Ahoj,
Super přihláška. Pokud znáš Nooba tak jsem určitě pro. Už se těším na nějaký ten dung.

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » sob 30. kvě 2020 18:46:14

Ahoj jsem taky pro ,pamatuju si te z davnich casu.:)
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Nazo

Příspěvek od Nazo » sob 30. kvě 2020 22:05:00

Z tej prihlasky vyzaruje viac menej to co Reborn je. Takze zamna ano, hlavne ked sa Nbik zaruci.

LDV

Příspěvek od LDV » pon 01. čer 2020 7:09:39

Ahoj,

Děkuji za odpovědi a snad se tu Nobik brzo objeví a něco zajdeme za dung. Mejte se

TheNoob

Příspěvek od TheNoob » pon 01. čer 2020 15:33:38

Ahoj páni a dámy :-), Tady pišu hodně málo a ano zaručím se zaněj a dal bych zaněj ruku do ohně:-) to same bylo když nastupoval ke kačerúm, Oupy je slušný a velmi skušený hráč, Má opravdu g co nabídnout, Ač herně skillem , tak srandou :-) Já tedka nebudu tak týden hrát, jelikož mě moc zlobí ty záda , teda už né tak jak předtím .Chirpo pomohl mám chodit ne moc sedět, A jiné srandy, takže týden si dám relax, Ale oupyho můžete vzit kdykoliv kdekoliv, Aj s mágem zahraje dobře:-)

Coolpix

Příspěvek od Coolpix » stř 03. čer 2020 15:21:47

Sem pro, Nbikuv kamos je i muj kamos :D

Yreg

Příspěvek od Yreg » čtv 11. čer 2020 5:57:12

Nádherná přihláška.

LDV

Příspěvek od LDV » stř 17. čer 2020 6:09:45

Ahoj všem jen chci dodat že clerik hotov teď se sním jen rozehrát a ivm už letí 👍

děkuji za reakce a dungeony co jsme byli. Mejtese

Luke

Příspěvek od Luke » čtv 18. čer 2020 6:05:49

Coolpix píše:
stř 03. čer 2020 15:21:47
Sem pro, Nbikuv kamos je i muj kamos :D
I já jsem pro, Cooluv kámoš je i můj kamoš :lol:

Odpovědět