Dobrak John - znovu otevreno

DobrakJohn

Dobrak John - znovu otevreno

Příspěvek od DobrakJohn » stř 08. úno 2017 5:36:54

Zdar,
Nejsem moc typ člověka kterej píše romány v přihláškách,takže bych to vzal stručně.

Jmenuju se Honza a chtěl bych se přidat k Vám do guildy. Je mi 22 let a jsem z HK.Sportuji - lezení na stěně , fitko , tenis atp. , hraji na kytaru akustika i elektrika.
Nyní k UO (tam to bude ještě stručnější :D )
Hrál jsem několik let zpět cca 5-6 PK - Konan (necro) nejdříve chaos pak PK Guilda (už si nevzpomenu jaká ale běhalo ještě LAW :D ,jediný co vím že sem běhal s Cynikem pokud to někomu něco řekne ) a blue clerika Nagasi
Na DP jsem nahrál cca 3 roky a na Kelevaru cca taky 2-3 roky

Nyní jsem si založil nekra Dobrak John s tím, že za chvíli bude max cca 3 dny si myslím. ( mgr heal nekro )
Byl jsem/jsem/budu aktivní hráč PvP to mě vždy bavilo nejvíce (na DP PVP) sem taky propařil hodně :D
Chodil jsem i PvM spíše solo ale zašel sem parkrat i nějaké větší dungy jako je Ice Fire Desp Pride .. ale popravdě po tolika letech vrácení se, už ani nevim kudy se dostanu do Wrongu :oops: , každopádně samozřejmě chci chodit i PvM s tím, že se nejdříve budu muset zase trošku proškolit a na dungeony budu mít čas nejvíce o vikendech přes pracovní dny stíhám spíše jen to PvP k večeru.

TS 3 stáhnu , mapu taky není problém a to je asi vše co mě tak napadá (nakonec sem se trochu rozepsal :shock: )

Zdar a sílu, najdeš v pívu.

PS: takový poznatek na konec z obou serverů si pamatuji Kulicha jako pěkný hovádko :lol: :P stále mám v hlavě zarytý, když ke mě přišel, že někoho zabil na hb a vzal mu sochu :lol:

ICQ 417712021
Naposledy upravil(a) DobrakJohn dne úte 14. úno 2017 5:52:51, celkem upraveno 1 x.

Pepé

Re: Dobrak John

Příspěvek od Pepé » stř 08. úno 2017 15:36:19

Zdar Zdar :) taky sem nikdy neměl rád přihlášky, ale něco málo se vždycky člověk musí dozvědět dřív než ho přizve na mapu :)
Co se týká tvých postav necr je fajn, ale bohužel u nás už máme 4 lidi co prskají a proto by bylo fajn kdyby si necromancera používal na pvp/ hodně zřídka pvm a zkusil si co nejrychleji udělat něco jako pala,wampa,wara, nebo klidně klerika a trošku ty dungy "poznat".

Ps: kulda je kulda :D máme ho tu rádi

DobrakJohn

Příspěvek od DobrakJohn » stř 08. úno 2017 16:10:15

Jasně hodlám založit ještě nějakou postavu jen domaxnu nekra , nejspíše clera (akorát nevím jak to je teď s tim novým systémem, jak se např. trenuje tactica nebo tak, když už nefachaj cechy :D ) jinak ještě icq 417712021

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » stř 08. úno 2017 21:08:33

Vitej,a hodne stesti ;)
Překvap druhé a zjistíš jejich šoky, gesta a amoky.

Patrik

Příspěvek od Patrik » čtv 09. úno 2017 15:49:25

Ahoj, myslím že přihláška je stručná :Dd
Už teď se těším na spolupráci...

Ps. PvP mam taky rád. :D :D

Luke

Příspěvek od Luke » pát 10. úno 2017 11:07:09

Rád kouříš Redka? Ty jsi Vilda? nebo jak se Ti dřív říkalo ?

Trenovaní postav je dneska celkem easy, stačí si poběhat pár vendoru a oni ti hodí potřebné skilly na 60%, pak stačí zabíjet headlesy nebo kostlivce na HB, a skilly rostou poměrně rychle ( z skillpotionu), poopřípadě si mužeš skilly dokoupit na trhu 100k máš 10% do bojových nebo do Healingu nebo do Magery.

sklb

Příspěvek od sklb » ned 12. úno 2017 10:22:23

Ahoj, vitam ta u nas.
Presne ako pise Pepe, bude treba aby si si spravnil buchnu. Prskacie posty mame uz ako kvalitativne tak aj kvantitativne obsadene.
Odporucam Vampa.
Pokial si Vilda ako pise Luke tak mam pocit, ze ta odniekal poznam. :) Nieco mi evokuje, ze som to meno dost casto vidaval na mape. O aky druh mapy islo netusim. :)

Pridaj si ICQ do prihlasky prosim ta, vdaka.

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » ned 12. úno 2017 13:41:37

Uz nekolik dni o tobe nic neslysime,s nama nekomunikujes,ale na DP behas.

DobrakJohn

Příspěvek od DobrakJohn » úte 14. úno 2017 5:50:15

Hehe Vilda nejsem,ale něco mi v podvědomí říká,že to jméno znám :D jestli to v minulosti taky nebyl nějakej červeňas :D jinak jdu si vás všechny označkovat na icq,které sem zas po několika letech sprovoznil a omlouvám se za pár denní neaktivitu zde na forku a určitě vam to nějak ve hře vynahradim :D třeba si ze mě budete moct udělat živý target :lol: jinak ja sem převážně chodil na mapku emp123 a chodim stále protože jinou si už ani nepamatuji :D mimochodem ještě popřemýšlím co založím ale nejspíš to bude clerik,protože co sem se tu tak rozkoukával nad těma novýma speckama, předpokládám,že budou drahý,takže Immortal Medic right here !

Eliza
Guild Mistress

Příspěvek od Eliza » ned 26. úno 2017 13:55:45

Ahoj,zijes?Asi uz nemas zajem jit do guildy.Zaviram pro neaktivitu.Kdyz budes chtit prihlasku otevrit napis.

Zamčeno